X
BİZ SİZİ ARAYALIM

Turizm Otel ve Tur Rezervasyon Yazılımı

B2C ve B2B tur rezervasyon hizmetleri

Firmamızın tur operatörleri ve turizm acenteleriyle uzun süreli çalışmaları sonucunda yeni nesil teknolojilerle ortaya çıkardığı otel ve tur satış yazılımı ile bir çok acenta ve operatöre B2B ve B2C altyapı desteği sağlamaktadır.

Otel rezervasyon yazılımı (B2C)

Treegroup tur rezervasyon yazılımı ile turlarınızı basit bir şekilde ekleme ve yönetme olanağı bulursunuz. Oda tipi, oda fiyatı, kontenjan ve kolay bir şekilde farklı tur tarihleri ekleme çıkarma yapabilmenize olanak sağlayan tur satış altyapısıyla Google ve benzeri arama motorlarına uyumluluğun yanısıra müşterilerinizin cep telefonu, tablet gibi mobil cihazlardada kolay rezervasyon yapabilmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

Yönetimi oldukça kolay olan yeni nesil otel rezervasyon altyapımızla dilerseniz manuel dilerseniz entgrasyonla web siteniz üzerinden müşterilerinize otel rezervasyonları yaptırabilirsiniz.

Karmaşık yönetim panellerinden kurtularak arama motorlarına uyumlu ve en önemlisi geliştirilebilir bir kodlamayla tasarlanmış otel rezervasyon yazılımında Treegroup çözüm ortağınız. 

 

Tur rezervasyon yazılımı (B2B)

Tur operatörlerinin alt acentelerine satacakları turları sisteme kolaylıkla ekleyerek, alt acentelere açacakları kullanıcı ekranlarıyla satış yapmalarına olanak sunan Tur rezervasyon sistemi.

Acenteye özel komisyon tanımlamaları, kredi kartı tahsilat olanağı, limitli cari hesap (açık hesap) çalışabilme olanağı gibi birçok özelliği içerisinde bulunduran tur rezervasyon yazılımı hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hizmet Referansları

B2C ve B2B Tur ve Otel Rezervasyon Yazılımı

Sizi Arayalım Talebinizi iletin, sizi arayalım.